• Bayilik
  • İletişime Geç

Neden Kendi işiniz ?Çünkü;

Kurumsal bir şirkette yükselmek için birilerinin sizi onaylaması, önermesi ve sizinle yarış eden bir dolu çalışan arasından sıyrılmanız gerekiyor. Oysa girişimci olmayı seçtiğinizde, lider olmak için birilerinin sizi onaylamasını ve liderlik konumuna oturtmasını beklemek zorunda değilsiniz.

Eğer sosyal liderliğiniz ön plandaysa, yani temel çalışma sebebiniz çok para kazanmak ya da büyük ünvanlar almak değilse, kuracağınız şirket ile yeni istihdam yaratmak, daha yaratıcı ve topluma fayda sağlayacak alanlarda iş yapmak tatmin edicidir.

Girişimci bir hayat, zamanınızı kendinizin yönetmesine, kendi düşüncelerinizi ifade edebilmenize imkan verir. Kötü yönetimlerin olduğu ortamlarda çalışmak ve yeteneklerinizi tam olarak kullanmanıza imkan vermeyen anlayışların olduğu ortamlarda bulunmak sağlığınızın da bozulmasına neden olur.

Neden Franchising sistemi?Çünkü;

Kendi işinizi kurarken kaybedeceğiniz zaman ve enerji bu sistemle minimize ediliyor.


Sistem aynı zamanda açık bir öğretim fakültesi gibi de algılanabilir. Yılların birikimi ve deneyimi girişimcilere kısa zamanda verilen eğitimlerle aktarılıyor. Franchising sistemini benimseyen bir girişimcinin, Amerika’yı yeniden keşfetmesine gerek kalmıyor. Kısa zamanda işin püf noktalarını öğrenen girişimci, gerçek bir rekabet üstünlüğüne sahip oluyor.

Önemli ölçüde para harcayarak oluşturabileceğiniz müşteri potansiyeline franchising sistemi sayesinde, işinizi kurar kurmaz sahip oluyorsunuz.

Bu sistemde arkanızda sürekli olarak danışmanlık alabileceğiniz, her konuda size destek olan "bir bilen" var. Böylelikle iş dünyasına yeni adım atan bir girişimci olarak sizin finansal olarak istihdam edemeyeceğiniz profesyonellerle beraber çalışma şansınız doğuyor.


Marka, tüketici tarafından kabul gören ve bilinen bir marka olduğu için, ürünü/hizmeti rahatlıkla satabiliyorsunuz

Hazır bir sisteme sahip olarak işe başladığınız için tüm zamanınızı ve enerjinizi satış ve pazarlama üstüne yoğunlaştırabiliyorsunuz.


Neden Eğitim sektörü ?Çünkü,

Eğitim sektörü, diğer tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünü yetiştiren ve bu özelliği nedeniyle ekonominin can damarlarından biri olma özelliğine sahiptir. Tüm sektörlerde, şirketler, teknik eğitimden, tarımdan göçenlerin dönüştürülmesine kadar her alanda, değişen ekonomi ve değişen rekabetle birlikte, buna uygun üretim, Ar-Ge ve insan kaynağına ihtiyaç duymaktadır. Tüm sektörler, bu ihtiyacı karşılamak için mutlaka dışardan bu hizmeti almak zorunda kalmaktadırlar.

Bu doğrultuda gelecekte eğitim sektörünün toplam özel sektördeki payı hızla artacaktır. Yeni üniversiteler açılacak, dershane kavramı değişecek, mesleğe yönelik eğitim adıyla oluşacak yeni alan derinleşecek, meslek eğitimi veren yeni eğitim kurumları açılacaktır. 

Neden dil kursları ?Çünkü,

Günümüzde, yabancı dil bilmek tüm sektörlerdeki çalışan niteliklerini artırmakla birlikte, toplumda bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yatırımcılar, giderek artan bu ihtiyacı karşılamaya yönelik girişimlerde bulunmaktadırlar ve bu alt sektördeki yatırım miktarları giderek artmaktadır.

Türkiye genelinde şube sayıları 2.700’e yaklaşmakta olan yabancı dil kurslarının sadece 246 adedi, marka değeri ile öne çıkan ve Franchising operasyonu bulunan 10 marka’ya aittir. Bunların dışındaki yabancı dil şubeleri marka değeri olmaksızın (no-name olarak isimlendirilen) eğitim hizmeti veren şubelerdir.

Yabancı dil eğitimini kurumsal düzeyde ve kalitede veren şube sayısının bu kadar az olması siz yatırımcılar için doğru bir sektöre yatırım yaptığınızın göstergesidir.

Neden TADEK Eğitim A.Ş. ?Çünkü,

TADEK Eğitim A.Ş.; 1951 yılında Türkiye ve ABD arasındaki ikili anlaşma neticesinde, Türk ve Amerikan toplumları arasındaki ilişkileri daha da geliştirmek ve her iki toplumun bireylerinin birbirlerini daha iyi tanımasını sağlamak amacıyla ve merkezi New York’ta bulunan Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu ile kardeş bir kuruluş olarak kurulmuş olan TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ markasının 20 yıllığına Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta master franchisee olmuştur.

TADEK Eğitim A.Ş., Türk Amerikan Derneğinin 63 yıllık Know-How’ını bünyesinde çalıştırdığı sektörün önde gelen çalışanlarının deneyimleriyle birleştirip geliştirerek, bu sektörde yatırım yapmak isteyen yatırımcılarla paylaşacaktır.

Kimler TADEK Eğitim A.Ş. bayisi olabilir ?Türk Amerikan Derneği ve TADEK Eğitim A.Ş. birlikteliği gibi büyük ve köklü bir organizasyonun bir parçası olacağını bilmenin verdiği gurur ve özgüvenle;

Kendini büyük bir ailenin değerli bir üyesi olarak görebilecek,

Mutlaka işinin başında duran,

Eğitim sektörü kökenli ya da bu sektörün önemini ve diğer sektörlerden farkını benimsemiş,

İnsan ilişkileri konusunda başarılı ve takım çalışmasına yatkın,

TADEK’in ve Türk Amerikan Derneği’nin marka değerine uygun bir yönetim anlayışı ile işini yürütebilecek,

Bu işi birincil işi olarak benimseyen,

yatırımcılar, TADEK A.Ş.’nin bayisi olabilirler.

Bayilik başvurularının ön değerlendirmesi için aşağıdaki formu doldurunuz.Şubeler

-->

Türk Amerikan Derneği